Fiorino | Fun Club Aksesuar Tuning Modifiye | Forum


Aracınızı ve HHO
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 1
Mesaj: 1
Cinsiyet:
Kıdem: 12-01-2015


Alıntı:Su yeni enerji HHO

İçten yanmalı motorlarda hidrojenin kullanımı konusundaki araştırmalar, 1900'lü yıllarda başlatılmıştır. Enerji kaynaklarının azalması sebebi ile ortaya çıkan enerji krizleri ve çevre sorunlarının önem kazanması, hidrojen üzerinde yapılan çalışmaları arttırmıştır. Geçtiğimiz 15-20 yılda hidrojen üzerine artan çalışmalar standart otomobillerin dönüştürülmesi içindir.

Petrol Kullanımını tamamen bitirecek olan bu teknolojinin daha geliştirilmesi gerekiyor ama bu sistem birçok yerde yakıt ile birlikte kullanılıyor ve % 40 ila % 70 arasında tasarruf sağlayabiliyor. Çoğu kişisel çalışmalardan ibaret olmasına rağmen işe yarıyor. Nedense Şirketler bu tip enerji kaynaklarını açıklamaya korkuyorlar veya bir şekilde engelleniyorlar.Yeni nesil HHO veya Manyetik Motor yani hiçbir yakıt kullanmaksızın enerji üreten sistemler temiz bir gelecek için şart. Bu sistemler çevre için artık gün yüzüne çıkarılmalı.

Water engine
https://www.youtube.com/watch?v=x1UrlDNkYSo

Su ile çalışan araç biçok kişi bunun mümkün olmadığını düşünüyor. Büyük firmalar öyle düşünmenizi istiyor çünkü. Petrole alternatif olarak bir çok sistem geliştiriliyor. bunlardan biri Su ile çalışan araçlar ki bu mümkün ve birçok yerde şu an bu sistemler deneniyor. Çok basit gereçlerle sizlerin bile yapabileceği bu düzenekler artık gizli kalmayacak.

Hidrojenin içten yanmalı motorlarda kullanımı

Düzenek Oldukça Basit. Bir Elektrolizer güç ünitesi ve suyun devirdaimi için bir tank. Elektrolizer fen derslerinde öğretilen yöntemden farklı değil Şimdide Sistemin genel yapısına bakalım sistem tam olarak HHO ile bir aracı çalıştıramasada ki güçlü ünitelerle bu mümkün % 70 nin üzerinde tasarruf sağlayabiliyor ki benzinin 4 tl nin üzerine çıktığı şu dönemde % 50 küçümsenecek bir rakam değil.Önce diağramlara bakalım...

Kaynak: http://internetpanell.azillo.com/seite.html

Cevapla
.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.