Fiorino | Fun Club Aksesuar Tuning Modifiye | Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aracıma çarptılar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Merhaba iyi forumlar dilerim.
Aceminin biri yüzünden sıkıntılı bir güne Merhaba dedim. Adamin biri ben kavşakta donus yaparken geldi 20-30 km hızla arkadan aracıma çarptı. Kaportanin göçük olan yerinin alt kısmında çok hafif bi şekilde boya çatlagi var. Bir de tamponda çok hafif boya çatlagi var. Çatlaklar küçük olduğu için yakından bakınca farkediliyor. fotoda çıkmamış olabilir. Moralim çok fena bozuldu aracım bir kac aylıktı daha.
bu da resim:6P0Ag7.jpg
Geçmiş olsun. Benzer bir kaza benim de başıma gelmişti. Bana da yağmurlu bir günde kırmızı ışıkta beklerken arkadan çarpmışlardı. Yetkili serviste düzgün bir şekilde yaptılar. Size de yetkili serviste yaptırmanızı tavsiye ederim. Eğer tutanak tuttuysanız karşı tarafın trafik sigortasından veya varsa kendi kaskonuzdan yaptırabilirsiniz. Karşı taraf büyük ihtimalle 8 de 8 kusurlu bulunur. Çünkü arkadan çarpmak asli kusur sebebi. Siz hatalı değilseniz kaskonuz da bozulmaz. Servisin çıkardığı fatura tramer kayıtlarında gözükecektir. Aracınızı satarken bu durum tramer sorgulamasında alıcı tarafından görülür. Bunun için kaza fotoğraflarını saklamanızı tavsiye ederim.
Bazen servis faturayı yüksek çıkarıyor. Alıcı da aracın çok hasarı olduğunu düşünebiliyor. Bir yol daha var. Karşı taraf aracınızı kendi cebinden yaptırırsa hasar kaydınız oluşmaz. Tekrar geçmiş olsun.
Hocam bu gibi insanları trafiğe çıkarmamak lazım aslında, fakat bi de üstüne üstelik kendisi trafik polisiydi. Bilemiyorum hakikaten neye göre bu insanı trafik polisi yapmışlar. Daha dogru dürüst araba kullanmayi bilmiyor ve arkadan gelip aracıma çarpıyor. Aracımda kalan hasar da bana kaldı. Hakikaten canım hala çok sıkkın.
Geçmiş olsun. Daha çok görürsünüz bu tipleri. Dış görünüşü o kadar önemsemeyin boş verin. Aracın içi önemli tongue
benimde olmustu 3 haftalikken oldu sag iki kapi degisti sifir aracin nese senin ufak yine nazar boncugu olmus cana gelecegine mala gelsin fazla dert etme boya yaptirmadan duzelten yerler var oraya gotur yaptir